Wartość: 0,00 

W zakres naszego asortymentu wchodzi szeroka gama starannie wyselekcjonowanych kosmetyków Sesderma, które zostały opracowane w ten sposób, aby docierać do najgłębszych warstw skóry. Preparaty pielęgnacyjne tej marki wykorzystują najnowsze osiągnięcia dermatologii oraz genokosmetyki, zyskując uznanie nie tylko wśród użytkowników, ale także wśród specjalistów. Marka została założona pod koniec lat osiemdziesiątych w Hiszpanii z inicjatywy doktora Gabriela Serrano, a jej produkty na chwilę obecną są dostępne w blisko sześćdziesięciu krajach na całym świecie.

To, co wyróżnia kosmetyki Sesderma to nie tylko unikalne technologie, ale także pieczołowicie dobrane, przyjazne dla skóry składniki aktywne, wśród których można znaleźć, chociażby takie związki, jak:

  • peptydy mimetyczne,
  • czynniki wzrostu,
  • komórki macierzyste.

Skuteczne kosmetyki Sesderma

Sesderma, wśród których znajdują się między innymi kremy do twarzy, emulsje rewitalizujące, serum przeciwko przebarwieniom, a także skoncentrowane ampułki o silnym działaniu opóźniającym starzenie skóry. Nasza oferta obejmuje także zestawy kosmetyków, które zostały dobrane w ten sposób, aby idealnie się dopełniać. Dzieki temu pozwalają na kompleksową pielęgnację skóry. Proponowane przez nas preparaty doskonale sprawdzą się przy różnego typu problemach skórnych takich jak przebarwienia skórne, trądzik, blizny różnego typu czy zmarszczki.

Poza kremami do twarzy, emulsjami czy kilkuelementowymi zestawami w naszej ofercie można też znaleźć nawilżające żele m.in na bazie kwasu azelainowego, które mogą stanowić idealny wybór dla osób zmagających się z trądzikiem różowatym. Tego typu produkty dobrze sprawdzą się w przypadku skóry tłustej i mieszanej, ponieważ mają lekkie, nietłuste formuły. Dodatkowo dzięki zawartości glicyny i witaminy E zapewniają optymalny poziom nawilżenia i wykazują właściwości antyoksydacyjne.</p

Nie znaleziono produktów, których szukasz.