Wartość: 0,00 
Polub nas na FB!

SPRZĄTANIE – CZY TO MOŻE BYĆ ŁATWE I PRZYJEMNE?

Sprzątanie nigdy nie było moim ulubionym zajęciem i zawsze szkoda mi było mojego cennego czasu, ale lubię przebywać w czystym i pachnącym pomieszczeniu.

Zabierając się za porządki dzieliłam je na etapy. Jedno okno, jedna szafa, jedno pomieszczenie itp.

Odwlekałam jak mogłam, ale niestety nie mogłam w nieskończoność, bo później pozostawało „odgruzowywanie” na większa skalę 🙂

Drugim powodem, dla którego nie lubiłam tej czynności, to chemiczne zapachy i ból głowy przy każdym sprzątaniu. Byłam już zmęczona używaniem chemii, dlatego też sięgałam często po sodę, sól, ocet itp. ale niestety, nie zawsze się sprawdzały.

Gdy trafiłam na Zielko bardzo się ucieszyłam, że to naturalne produkty i postanowiłam wypróbować.

ZIELKO – EKOLOGICZNE PORZĄDKI

Bardzo spodobała mi się Ekologiczna pasta czyszcząca zapach carambola & kaki.

Sprawdza się w kuchni i w łazience, Bardzo dobrze czyści plamy z rdzy, czy też zabrudzeń łazienkowych. Świetnie sobie radzi z usuwaniem plam z blatu kuchennego, nawet tych przedawnionych. U mnie często w kuchni gości buraczek, ale czerwone ślady znikają bardzo szybko za pomocą pasty lub płynu uniwersalnego. Kurkuma jest również przeze mnie doceniana w kuchni i też plami, ale nie narzekam odkąd mam Zielko pod ręką.

Zapach jest delikatny, dlatego też obyło się bez bólu głowy.

Zabrudzenie przed użyciem pasty Zielko                       

Drugim moim hitem czyszczącym jest Ekologiczny płyn uniwersalny o zapachu owoców leśnych. Bardzo skutecznie czyści zlew, kafelki i kuchenkę włącznie ze starymi zabrudzeniami.

Doczyści zabrudzenia w zagłębieniach i przy listwach. Wszystko lśni i błyszczy, a do tego ładnie pachnie. No i wreszcie moja umywalka lśni 🙂 Naprawdę jestem pod wrażeniem.

Wypróbowałam również Ekologiczny żel do WC – zapach jaśminu i pomarańczy i też mnie nie zawiódł. Czyści klozet bez problemu i większego wysiłku. Można zostawić na noc przy większych zabrudzeniach, w przeciwieństwie do innych chemicznych środków, ponieważ nie jest drażniący i nie wdycham chemii.

Ekologiczny płyn do szyb i luster bardzo pomógł mi przy myciu okien i innych powierzchni błyszczących. Mycie okien tym razem nie zajęło mi dużo czasu i energii.

Szybko, sprawnie i bez zacieków, a dodatkowo zauważyłam, że lśniąca powierzchnia utrzymuje się dłużej niż zwykle.

Ostatni produkt na mojej liście to Ekologiczny płyn do łazienki o zapachu melona. Czyści osady i zabrudzenia łazienkowe bez zastrzeżeń, ale zapach melona mnie nie ujął. Także nie wybieram tej opcji, bo zapach dla mojego nosa jest istotny. Oczywiście, aromaty to kwestia gustu.

Ekologia jest tak ważna w naszych czasach, że nie wyobrażam sobie nie zrobić czegoś dla naszej ziemi. Generalnie szukam naturalnych produktów i bezpiecznych dla mojej rodziny, ale też dla środowiska, żeby kolejne pokolenia cieszyły się pięknem natury.

Okazuje się, że to co ekologiczne jest też skuteczne i pomocne w życiu, jak środki czyszczące firmy Zielko.

Teraz sprzątanie jest szybkie i efektywne, a zapach nie przyprawia o ból głowy, wręcz przeciwnie uprzyjemnia ten czas, bo zapach jest delikatny i naturalny. Po takich porządkach moje mieszkanie jest odświeżone i pachnie naturalnie, a nie chemicznie.


Polub nas na FB!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *