Wartość: 0,00 
Wartość: 0,00 

Prettify – kim jesteśmy?

Sklep internetowy prettify powstał dzięki zamiłowaniu do najwyższej jakości produktów kosmetycznych. Tworzą go osoby z doświadczeniem dla których priorytetem jest dobro klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego świata z wielką starannością wybieramy nasz asortyment. Są to produkty, których skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami oraz rzeszami usatysfakcjonowanych konsumentów. Dodatkowo sami mamy przekonanie do proponowanych produktów. Ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie jakość, bezpieczeństwo oraz komfort stosowania.

Prettify – benefity

Ponieważ klient jest dla nas najważniejszy do każdej przesyłki dokładamy specjalnie dobrane próbki naszych produktów. Przy większych zakupach mogą Państwo liczyć na mini produkt a dodatkowo katalog z naszym asortymentem.

Prettify – darmowe dermokonsultacje

Pomagamy również w doborze produktów oferując darmowe dermokonsultacje z naszym kosmetologiem. Nasz specjalista to licencjonowany kosmetolog i trycholog, który z przyjemnością odpowie na każde pytanie a także rozwinie wiele nurtujących kwestii na naszej prettipedii.

Prettify – kontakt

Niezwykle ważna jest dla nas opinia naszych użytkowników zachęcamy do kontaktu oraz dzielenia się wszelkimi refleksjami na temat naszego sklepu. Pozwól nam tworzyć miejsce w którym każdy czuje się komfortowo i może odkryć swoje piękno.