Wartość: 0,00 
Wartość: 0,00 

Codzienny demakijaż jest niezwykle ważny w pielęgnacji cery, warto więc wiedzieć, jak go prawidłowo wykonać. Przede wszystkim należy zacząć od wybrania wysokiej jakości sprawdzonych produktów przeznaczonych do danego rodzaju skóry. Do najczęściej stosowanych należą z pewnością płyny micelarne, które jednocześnie są najskuteczniejszym sposobem usunięcia makijażu, w szczególności tego wodoodpornego, a także pozostałości długotrwałych kosmetyków. Każdy dostępny w naszej ofercie płyn micelarny dokładnie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia. Wykonanie niedokładnego demakijażu może przyczynić się do powstawania zmian trądzikowych, zaskórników i niedoskonałości. Ponadto na obciążonej skórze szybciej pojawiają się pierwsze oznaki starzenia w postaci zmarszczek.

Płyny micelarne oferowane w naszym sklepie są w większości uniwersalne, dzięki czemu mogą być używane do oczyszczania każdego rodzaju skóry, w tym również cery suchej. Nie pozostawiają nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia i nie powodują nadmiernego przesuszenia. Jednak stosowanie płynu micelarnego to nie wszystko.

Prawidłowa pielęgnacja powinna opierać się na kilku krokach. Pierwszym z nich jest przetarcie twarzy wacikiem nasączonym płynem micelarnym, a następnie przemycie buzi kosmetykami przeznaczonymi do oczyszczania skóry. Spośród nich najlepiej wykorzystać żel myjący lub delikatne mydełko. Kolejnym krokiem jest stonizowanie skóry za pomocą toniku lub hydrolatu dostosowanego do danego typu cery. Dopiero po tych wszystkich etapach twarz jest odpowiednio przygotowana na dalszą pielęgnację. Zatem sam płyn micelarny, pomimo swoich doskonałych właściwości usuwających makijaż, nie wystarcza.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajduje się szeroki wybór płynów micelarnych, toników, mleczek, żeli, hydrolatów, a także mydeł. Z pewnością każda Klientka znajdzie idealny zestaw do demakijażu dla siebie, który pozostawi skórę doskonale oczyszczoną i gotową do przyjęcia kosmetyków pielęgnacyjnych, takich jak serum, krem czy maska.

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników