Wartość: 0,00 
Wartość: 0,00 

Preparaty z wyższą zawartością poszczególnych składników aktywnych i dostosowane do konkretnych problemów dotyczących cery, włosów czy ogólnie skóry to dermokosmetyki. Są szczególnie chętnie stosowane przez alergików, ze względu na to, że należą do grupy produktów o obniżonym ryzyku generowania reakcji uczuleniowych. Podlegają ścisłej kontroli produkcyjnej w celu zachowania jak najwyższych standardów jakości.

Dermokosmetyki do twarzy

Poszczególne oferowane w sklepie dermokosmetyki do twarzy spełniają kryteria produktów ekologicznych, więc również miłośnicy preparatów o naturalnym składzie na pewno znajdą tu coś dla siebie. Specjalną grupą kosmetyków są te dedykowane cerze trądzikowej. Tworzone z udziałem składników aktywnych niwelujących stany zapalne, działających antybakteryjnie i kojących często nadmiernie podrażnioną skórę. Dermokosmetyki na trądzik są jednymi z najpopularniejszych preparatów wyszukiwanych w sklepie. Znajdziesz tu łagodzące wody micelarne redukujące zaczerwienienia, oczyszczające żele, nawilżające kremy czy odżywcze sera. Każdy z tych produktów ma swoje zastosowanie w codziennej rutynie pielęgnacyjnej problematycznej skóry.

Dermokosmetyki do włosów

Jeśli szukasz preparatów do problematycznej skóry głowy, warto zapoznać się z produktami w tej kategorii. Dobrze skomponowane i hipoalergiczne dermokosmetyki do włosów z pewnością pomogą w ich odżywieniu, zniwelowaniu wypadania czy nawilżeniu. Wszystkie kosmetyki są dokładnie opisane, dzięki czemu będzie Ci zdecydowanie łatwiej wybrać właściwy i odpowiedni produkt.

Wyświetlanie 1–12 z 49 wyników